cheapies زنجان برجسته فوتبال استفاده

cheapies: زنجان برجسته فوتبال استفاده مدرسان داوری داوران فوتبال زنجان فدراسیون فوتبال

قیمت سکه نزولی شد ، خرید دو تن سکه بهار آزادی دو سال طول کشیده است، تجارت سکه و طلا در کشور آزاد است

رییس اتحادیه کشوری طلا و جواهر در خصوص دستگیری سلطان سکه گفت: تنها کسی که در این قضیه میتواند نظارت داشته باشد و بحث نقل و انتقالات پول را بررسی کند شرک..

ادامه مطلب

قیمت آپارتمان نزدیک ایستگاه مترو پایتخت کشور عزیزمان ایران

برای خرید یک واحد مسکونی در محدوده مترو امام حسین با عمر 9 سال باید متری 2 میلیون و 500 هزار تومان است. قیمت آپارتمان نزدیک ایستگاه مترو ت..

ادامه مطلب

جدیدترین قیمت‌ها از بازار سکه و دلار

در بازار امروز – دوشنبه – سکه تمام طرح تازه به روند صعودی قیمت خود ادامه داده است و یک میلیون و ۴۶۲ هزار تومان قیمت دارد. دلار آمریکا نی..

ادامه مطلب

واردات غذای سگ و گربه به چند میلیارد تومان رسید؟

براساس آمار گمرک در هشت ماهه نخست سال جاری، ۳ هزار و ۷۵ تن فرآورده‌ غذایی مخصوص سگ و گربه وارد کشور عزیزمان ایران شده است است. واردات غذا..

ادامه مطلب

افزایش قیمت برق جدی شد

معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی گفت:با توجه به منطقی نبودن قیمت برق وزارت نیرو به شرکت برنامه برنامه و بودجه پیشنهادی جهت اصلاح تعرفه برق را ارایه ک..

ادامه مطلب

چرا گوشت داخلی ارزان نمی‌شود؟ ، واردات ۵۰ درصدگوشت گرم از استرالیا

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام با بیان اینکه هم اکنون ۵۰ درصد گوشت گرم وارداتی، از استرالیا وارد می‌شود، گفت: اوج بودن قیمت تمام شده؛ عامل گرانی گوشت ..

ادامه مطلب

پیام هیجان صفر در سه بازار

بازارهای داخلی نخستین روز هفته را در فضایی آرام سپری کردند؛ به طوری که دلار در فضایی کم تقاضا، افت 4 تومانی را تجربه کرد. سکه با کم کردن اندک هزار تومان..

ادامه مطلب