cheapies زنجان برجسته فوتبال استفاده

cheapies: زنجان برجسته فوتبال استفاده مدرسان داوری داوران فوتبال زنجان فدراسیون فوتبال

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات فینالیست می‌شویم / تصویر العمل رسانه‌های قطری به قرعه لیگ قهرمانان آسیا

قرعه‌کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا روز گذشته (چهارشنبه) برگزار شد و تیم‌های قطری باید به مصاف نمایندهای کشور عزیزمان ایران بروند. بر اساس قرعه‌کشی

فینالیست می‌شویم / تصویر العمل رسانه‌های قطری به قرعه لیگ قهرمانان آسیا

تصویر العمل رسانه های قطری به قرعه لیگ قهرمانان آسیا: فینالیست می شویم

عبارات مهم : افزایش

قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا روز گذشته (چهارشنبه) برگزار شد و تیم های قطری باید به مصاف نمایندهای کشور عزیزمان ایران بروند. بر اساس قرعه کشی الدحیل باید به مصاف تیم فوتبال پرسپولیس و السد هم باید به مصاف تیم فوتبال استقلال برود.

رسانه های قطری امید زیادی به درخشش نمایندهای خود در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا دارند و به نوعی جهت تیم های ایرانی شروع به کری خوانی کرده اند.

به گزارش ایسنا، قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا روز گذشته (چهارشنبه) برگزار شد و تیم های قطری باید به مصاف نمایندهای کشور عزیزمان ایران بروند. بر اساس قرعه کشی الدحیل باید به مصاف تیم فوتبال پرسپولیس و السد هم باید به مصاف تیم فوتبال استقلال برود.

فینالیست می‌شویم / تصویر العمل رسانه‌های قطری به قرعه لیگ قهرمانان آسیا

روزنامه های قطری به نظر می رسد که از این قرعه کشی خوشحال هستند. آنها اعتماد زیادی به تیم های خود دارند و از همین الان شروع به کری خوانی کرده اند و از افزایش نماینده های خود به دور بعد سخن به میان آوردند.

روزنامه الرای با تیتر “السد و الدحیل موقتا حریف همدیگر نشدند” نوشت: به نظر می رسد که ماموریت السد و الدحیل پر از خطر هست. درست است که دو تیم در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف هم نمی روند ولی با خطر افزایش نکردن مواجه هستند، آیا که دو تیم پرسپولیس و استقلال از تیم های نیرومند و قدرتمند فوتبال کشور عزیزمان ایران هستند. السد و الدحیل ماموریت مشکل پیش رو دارند ولی آنها به دور بعد راه پیدا می کنند و در نهایت فوتبال قطر یک نماینده در فینال خواهد داشت.

قرعه‌کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا روز گذشته (چهارشنبه) برگزار شد و تیم‌های قطری باید به مصاف نمایندهای کشور عزیزمان ایران بروند. بر اساس قرعه‌کشی

روزنامه الشرق با تیتر “الدحیل و السد؛ به تاخیر افتادن رویارویی آسیایی” نوشت: السد و الدحیل شانس بیشتری جهت افزایش به دور بعد دارند. البته باید گفت : که ماموریت این دو تیم ساده نیست و جهت افزایش کردن باید تلاش زیادی از خود نشان دهند.

روزنامه استاد الدوحه هم با تیتر”قرعه خوب جهت نماینده های قطر” نوشت: هر دو نماینده قطر شانس زیادی جهت افزایش به دور بعد دارند. الدحیل عالی ترین نتیجه های را تا الان به دست آورده و با اقتدار به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کرده هست. این در حالی است که که پرسپولیس به مشکل توانست به مرحله یک چهارم راه پیدا کند. الدحیل در هر هشت بازی قبلی خود به پیروزی رسیده هست. این تیم العین را با نتیجه هشت بر سه از بین بردن کرد.

این در حالی است که که پرسپولیس تنها به لطف گل زده زیاد در منزل حریف به دور بعد راه پیدا کرد. ولی السد ماموریت سنگین تری بر عهده دارد، آیا که باید برابر تیم آماده استقلال به میدان برود. استقلال به عنوان صدرنشین از مرحله گروهی افزایش کرد ولی السد نشان داده که تجربه اداره کردن بازی های بزرگ را دارد. به نظر می رسد که رویارویی نماینده های قطر به تعویق افتاده است و دو تیم السد و الدحیل در نیمه نهایی به مصاف هم می روند.

فینالیست می‌شویم / تصویر العمل رسانه‌های قطری به قرعه لیگ قهرمانان آسیا

واژه های کلیدی: افزایش | فوتبال | استقلال | پرسپولیس | لیگ قهرمانان آسیا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs