cheapies زنجان برجسته فوتبال استفاده

cheapies: زنجان برجسته فوتبال استفاده مدرسان داوری داوران فوتبال زنجان فدراسیون فوتبال

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی واردات غذای سگ و گربه به چند میلیارد تومان رسید؟

براساس آمار گمرک در هشت ماهه نخست سال جاری، ۳ هزار و ۷۵ تن فرآورده‌ غذایی مخصوص سگ و گربه وارد کشور عزیزمان ایران شده است است.

واردات غذای سگ و گربه به چند میلیارد تومان رسید؟

واردات غذای سگ و گربه به چند میلیارد تومان رسید؟

عبارات مهم : ایران

براساس آمار گمرک در هشت ماهه نخست سال جاری، ۳ هزار و ۷۵ تن فرآورده غذایی مخصوص سگ و گربه وارد کشور عزیزمان ایران شده است است.

به گزارش میزان، براساس آمار مقدماتی گمرک از تجارت خارجی هشت ماهه نخست سال جاری، در این مدت بیش از ۳ هزار و ۷۵ تن فرآورده غذایی جهت سگ و گربه از کشور های متفاوت دنیا وارد کشور عزیزمان ایران شده است است.

براساس واردات این حجم غذای سگ و گربه به کشور، ۵ میلیون و ۸۹۶ هزار و ۷۸۹ دلار ارز از کشور خارج شد که بالغ بر ۱۹ میلیارد و ۷۴۷ میلیون و ۳۶۰ هزار و ۵۲۳ تومان در آمار گمرک به ثبت رسیده است.

گفتنی است غذای سگ و گربه از ۱۴ کشور دنیا وارد کشور عزیزمان ایران شده است است که می توان به کشور های اسپانیا، استرالیا، فرانسه، آلمان، امارات متحده عربی، ایتالیا، بلژیک، هلند، تایلند، ترکیه و جمهوری چک اشاره کرد

در این میان نخستین و بزرگترین صادرکننده غذای سگ و گربه به کشور عزیزمان ایران فرانسه بوده است که با فروش یک هزار و ۴۳ تن از این فرآورده به ایران، درآمد ۲ میلیون و ۴۷۶ هزار و ۹۹۷ دلاری را نصیب خود کرده است.

بعد از فرانسه، کشور آلمان دومین صادرکننده غذای سگ و گربه به کشور بوده است که در هشت ماهه نخست امسال درآمد یک میلیون و ۲۸۶ هزار و ۷۴۰ دلاری را به خود تخصیص داده شده است داده است.

یکی دیگر از کشور ها امارات متحده عربی بوده که با فروش ۲۵۷ تن غذای سگ و گربه به کشور عزیزمان ایران درآمد ۶۹۸ هزار و ۹۵۷ دلاری را کسب کرده است.

همچنین کشور ایتالیا با فروش ۳۱۷ تن غذای سگ و گربه به کشور عزیزمان ایران درآمد ۶۳۳ هزارو ۹۵ دلاری را به خود تخصیص داده شده است داده است.

واردات غذای سگ و گربه به چند میلیارد تومان رسید؟

واژه های کلیدی: ایران | فرانسه | میلیون | فرانسه | واردات | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs